Ανακοίνωση

Κατάρρευση
Δεν υπάρχει ακόμη ανακοίνωση.

Μεταφορά αυτοκινήτων με αυτοκινητάμαξα.

Κατάρρευση
Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο.
X
X

• Φίλτρο
  • Ώρα
  • Προβολή
Διαγραφή όλων
νέες δημοσιεύσεις

• Μεταφορά αυτοκινήτων με αυτοκινητάμαξα.

Σύντομα τιμές....αυξημένες....
    Δεν υπάρχει πλέον τρένο...

It's all about racing an Alfa on the track!

Γιατί δεν υπάρχει τρένο?
    Το χάλασες κι αυτό?
    Δεν είναι τελικά να σου εμπιστευόμαστε τίποτα...

Σχόλιο

Λόγω υπερβολικά δύσκολης συνεννόησης με κάποια από τα μέλη όλα αυτά τα χρόνια, η διαδικασία της μεταφοράς με την αυτοκινητάμαξα είναι και φέτος, όπως ακριβώς των τελευταίων ετών.

Ο κάθε ενδιαφερόμενος θα μιλάει με εμένα και μόνο είτε με π.μ., είτε με ένα τηλεφώνημα και θα κανονίζουμε ραντεβού για να πληρώσει την θέση του.
      Η θέση δεσμεύεται μόνο αφού ο ενδιαφερόμενος δώσει τα χρήματα για την θέση και τα χρήματα δεν επιστρέφονται παρά μόνο αν δεν μαζευτούν αρκετά άτομα για να συμπληρωθεί η αυτοκινητάμαξα, οπότε και ακυρώνεται η μεταφορά και φυσικά επιστρέφονται σε όλους τα χρήματά τους.

Λόγω της ανάγκης έγκαιρου προγραμματισμού τόσο για την διαχειριστική ομάδα, όσο και για τους συμμετέχοντες η ημερομηνία μέχρι την οποία θα πρέπει να έχουν συγκεντρωθεί τα χρήματα για τις αυτοκινητάμαξες ορίζεται το Σάββατο 5 Μαρτίου 2022.

Αν λοιπόν μέχρι τότε έχουν συγκεντρωθεί τα χρήματα για αυτοκινητάμαξα/ες θα ενημερώσω για το οριστικό οκ και αν όχι θα επιστρέψω τα χρήματα στους συμμετέχοντες.
      Εννοείται πως θα τηρηθεί αυστηρή σειρά προτεραιότητας που δεν αφορά το πότε ήρθατε σε επικοινωνία μαζί μου, αλλά το πότε μου παραδώσατε τα χρήματα.
      Συνεπώς αν π.χ. συμπληρωθεί μια νταλίκα και περισσέψουν 3 αυτοκίνητα θα επιστραφούν τα χρήματα των 3 τελευταίων ατόμων που με συνάντησαν και μου έδωσαν τα χρήματα για την μεταφορά.

Το γράφω από τώρα επειδή οι καλοί λογαριασμοί κάνουν τους καλούς φίλους πως καμία απολύτως εξαίρεση δεν θα γίνει για κανέναν ακόμα και αν είναι μέλος της διαχειριστικής ομάδας καθώς δεν θα ήθελα να παρεξηγηθούμε ή να χαλάσουμε τις καρδιές μας πριν το Track Day.
      Για την μεταφορά με την αυτοκινητάμαξα μιλάτε μαζί μου και μόνο και η θέση κλείνει μόνο την στιγμή που πάρω τα χρήματα.
      Οτιδήποτε πούμε προφορικά αφορά ραντεβού για να βρεθούμε και να μου δώσετε τα χρήματα και δεν αποτελεί κανενός είδους δέσμευση θέσης.

Η τιμή για το κάθε αυτοκίνητο θα είναι 250€ για 8 αυτοκίνητα σε κάθε αυτοκινητάμαξα.

​​​​Αν μαζευτούν λιγότερα αυτοκίνητα για την νταλίκα και το κόστος συμφωνήσουν να το επιμεριστούν οι υπόλοιποι η αυτοκινητάμαξα θα μισθωθεί.
      Αν δεν συμφωνήσετε θα σας επιστρέψω τα χρήματα και θα ακυρώσω την αυτοκινητάμαξα.
      Υπάρχει δυνατότητα για περισσότερες της μίας αυτοκινητάμαξας.

Σας ευχαριστώ πολύ όλους για την κατανόηση.

Σχόλιο

ΠΛΗΡΩΜΕΝΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΗΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑΜΑΞΑ
        1. foufoumille
        2. Timos
        3. Κυλιακούδης
        4. sifoun
        5. Georgiakos M.
        6. Β. Παπουτσής
        7. Maratos
        8. Bert
        Τελευταία επεξεργασία από The; 6 March 2022, 11:29 AM.

Σχόλιο

H πρώτη νταλίκα έκλεισε...

Πάμε στην 2η!
          1. Margomenos
          2. >>
          3. Kaklis
          4. Karahalios
          5. Johnny Snake
          6. Hatzis
          Τελευταία επεξεργασία από Timos; 9 March 2022, 04:19 PM.

It's all about racing an Alfa on the track!

Σχόλιο

Working...
          X